loading
O MNIE
lek. Tomasz Witaszek

Jestem lekarzem, który swoją działalność zawodową skupia przede wszystkim na leczeniu choroby otyłości – wraz z jej powikłaniami. Ukończyłem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2018 roku. Obecnie jestem na ostatnim roku specjalizacji z medycyny rodzinnej.

W swojej pracy opieram się na medycynie opartej na dowodach (EBM) - stale rozwijam się i uaktualniam wiedzę, by korzystać z narzędzi o potwierdzonej skuteczności w badaniach naukowych. W kontakcie z pacjentem istotne dla mnie jest kompleksowe podejście do przedstawianych mi problemów zdrowotnych – odpowiadanie na potrzeby i indywidualne dobieranie zaleceń.

Założenie własnego gabinetu miało na celu stworzenie przestrzeni, gdzie kompleksowo można prowadzić terapię choroby przewlekłej, jaką jest choroba otyłości. Posiadam liczne kompetencje w zakresie obesitologii i medycyny stylu życia:

umów wizytę
Zacznij od wybrania terminu konsultacji

Wybierz z menu wizytę stacjonarną (w Poznaniu) lub online. Pierwsza konsultacja trwa 40 minut. Kolejne spotkania odbywają się początkowo co miesiąc, później co dwa. Program obejmuje: